Plzeň vs Slavia B

Poslední zápas jarní sezóny v rámci 3. ligy odehráli v neděli 21.5. plzeňští ragbisté proti béčku extraligové Slavie v domácím prostředí. Utkání začalo rychlou pětkou hostujícího týmu hned ve druhé minutě utkání. Poté převzali otěže zápasu domácí ragbisté, kteří položili do konce prvního poločasu hned čtyři pětky a soupeři již nedovolili skórovat. Na začátku druhé půle přidali plzeňští ragbisté již pátou pětku a zdálo se, že dovedou utkání do vítězného konce. Domácím však začali postupem času ubývat síly a soupeř díky zlepšené hře čtyřmi pětkami během dvaceti minut utkání srovnal na konečné skóre 33:33.

Pro plzeňské hráče tento výsledek znamenal konečné třetí místo v šestičlenné tabulce, s bilancí tří výher, jedné remízy a jedné prohry.